Pozycjonowanie stron

 

pozycjonowanie stron

 

Pozycjonowanie stron

Ogólne pojęcie pozycjonowania to dla wielu osób nieznany temat. Spotkać się z nim w dobie obecnego rozkwitu Internetu nie jest trudną sztuką. Ciężej jest zrozumieć lub wykorzystać na własną korzyść. Pozycjonowanie stron to szereg działań, które mają spowodować pojawienie się strony na pierwszym miejscy wyników wyszukiwań pod wskazaną frazę. Dzięki temu strona nabierze popularności, będzie generować ciągły i rosnący ruch użytkowników oraz stwarzać możliwości zarobkowe.

 

Dobra optymalizacja strony + przemyślane działania SEO = pierwsza pozycja w wyszukiwarce dla Twojej strony!

To daje więcej użytkowników na stronie, co dla firm lub sklepów internetowych jest potencjalnym zarobkiem i zwiększeniem przychodów nawet o kilkaset procent. Takie proste równanie pokazuje sens działań sfery SEO, czyli pozycjonowania. Jest to inwestycja, która zwraca się z nawiązką.

 

Po co?

Wpisując w Google wyszukiwany produkt, usługę lub inny temat Twoja strona nie znajduje się na pierwszej pozycji? Wiedz, że aż 97% użytkowników szukających czegokolwiek za pomocą wyszukiwarek internetowych nawet nie przechodzi na drugą stronę wyszukiwań. Oznacza to, że tylko pierwsze pozycje się liczą. Czym popularniejsza strona zajmująca wyższą pozycję – tym więcej internautów na stronie, co dla biznesmana lub użytkownika bazującego na zarobku internetowym stwarza ogromne pole do popisu. Pozycjonowanie można porównać do reklamy i ogólnego marketingu. Jeżeli firma nie reklamuje swojego produktu – nie ma mowy o zyskach lub szybkim rozwoju świadomości populacji o danym produkcie. Gdy strona nie jest pozycjonowana i promowana – nie ma mowy o jej sukcesie. Prosta zasada sprawdzająca się każdego dnia.

 

Dla kogo?

Pozycjonowanie tak naprawdę jest dla każdego, kto posiada własną stronę internetową. Nie trzeba być prezesem lub gwiazdorem, aby posiadać własny internetowy kąt. Dziś kupienie miejsca hostingowego i założenie witryny to wydatek zaledwie kilkudziesięciu złotych. Niski koszt sprawia, że każdy ma na wyciągnięciu ręki możliwość założenia strony. Każdy może stworzyć blog, portal informacyjny, stronę firmową lub sklep dla innych użytkowników. Sukces witryny zależy od reklamy, czyli także od pozycjonowania. O tym nie może zapomnieć ani prezes firmy, która posiada swoją stronę, ani statystyczny użytkownik Internetu, który posiada blog lub inną witrynę. Reguła konieczności pozycjonowania dotyczy każdego. Najczęściej korzystają z niej przedsiębiorcy i właściciele sklepów internetowych. Warto jednak wiedzieć, że usługa pozycjonowania nie odtrąci także blogów lub innych portali, które nie są stricte biznesowym medium.

 

Oferta

Nasza oferta kierowana jest do każdego, kto ma stronę i chęć, aby ją wypromować. Pierwsze miejsce w wyszukiwarce stwarza ogromne korzyści, o czym każdego dnia przekonują się te osoby, które czerpią z tego ogromny profit (w tym również nasi klienci). Chcesz należeć do grona tych, którzy poznali siłę pozycjonowania? Jeżeli tak – przedstawiana oferta jest dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami, podaj adres strony i frazy, na które chcesz, aby strona była TOP 1, a my zupełnie za darmo dokonamy wyceny, przeprowadzimy analizę fraz i sprawdzimy konkurencję, którą dzięki nam pokonasz!

Po podpisaniu umowy będziesz otrzymywał od nas szczegółowe raporty dotyczące przeprowadzonych prac. Ponadto udostępnimy Ci narzędzie monitorujące. Dzięki niemu każdego dnia będziesz mógł śledzić pozycje swojej strony. Zajmiemy się również optymalizacją Twojej witryny pod kątem SEO. Prace optymalizacyjne wykonujemy za darmo, w ramach podziękowania za podpisaną z nami umowę.

Pozycjonujemy w oparciu o efekty lub w odniesieniu do miesięcznej kwoty przeznaczonej na frazę.

Przejdź do zakładki Kontakt, prześlij informacje o stronie, a my dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami układała się wzorowo! Twoja strona jeszcze nigdy niebyła w lepszych rękach.

Na rynku SEO działamy od 2009 roku. Stosujemy legalne i skuteczne metody pozycjonowania, które co najważniejsze – przynoszą efekty.

 

Dodaj komentarz

Top